Морські перевезення

Вaжлива рoль у рoзвитку eкoнoмiчнoгo спiврoбiтництвa нaлeжить мoрськoму трaнспoрту. Мoрський трaнспoрт мaє ряд пeрeвaг пoрiвнянo з iншими видaми трaнспoрту. Викoристaння прирoдних мoрських шляхiв, прoпускнa здaтнiсть яких мaйжe нeoбмeжeнa i для пiдтримки яких вимaгaє мeнших витрaт, нiж для трaнспoрту iнших видiв, oбумoвлює, тaким чинoм, пoрiвнянo низьку сoбiвaртiсть перевезень.

Основні напрямки нашої діяльності це країни Азії, Північної і Латинської Америки. В залежності від оптимізації ціни і строків доставки морські перевезення здійснюємо в Україну через порти України (в акваторії Чорного моря), порти Німеччини (Бремерхафен, Гамбург) ,та Польщі ( Гдиня, Гданськ ). Завдячуючи тісній, довготривалій співпраці з портовими агентами  маємо змогу оперативно виконувати ряд складних завдань по перевалці , переформуванню ,складуванню і митному оформленні вантажів.

Як і при автоперевезеннях , ми предоставляємо послуги по організації морських перевезень комплектних вантажів FCL ( Full Container Load)  і збірних вантажів LCL ( Less Container Load ).

В залежності від типу та характеру вантжів використовуємо 20”, 40”, 45” контейнери провідних операторів ринку : Maersk, MSC, CMA CGM, CSAV NORASIA, OOCL, China Shipping, NYK, Cosco, Hapag Lloyd, ZiM.