Cтрахування вантажів

 Усі вантажоперевезення пов’язані з можливими матеріальними втратами – пошкодженням, загибеллю або загубленням вантажу внаслідок різних обставин.

Ми залучаємо до перевезень перевізників з наявним у них  договором CMR- страхуванням

Поряд з цим ми завжди пропонуємо клієнтам – вантажовласникам оформляти страхування вантажу по кожному з перевезень. Як правило це страхування категорії А (від всіх ризиків). Страхування вантажів дозволить вантажовласнику  бути впевненим, що в будь-якому випадку в процесі транспортування при частковому, чи повному пошкодженні товару  його майнові інтереси будуть захищені. Вартість  залежить від маршруту слідування, виду транспортування , та виду самого вантажу .

Ми уважно ставимося до кожної партії товару, проте, при транспортуванні вантажів завжди існують деякі ризики. Іноді зовнішні фактори, які ми не можемо контролювати або передбачити, можуть стати причиною пошкодження чи втрати товару.

 Навіть разі пошкодження або заподіяння шкоди вантажу, наша послуга страхування зробить процес отримання компенсації набагато простіше. Вигодонабувачем згідно договору страхування,страхового сертифікату завжди виступає власник вантажу.